
Ogłoszenie o przekazaniu końcowego dorobku intelektualnego ProBM2
Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości prezentuje końcowy produkt intelektualny projektu ProBM2, który jest ostatnim produktem oczekiwanym w ramach partnerstwa strategicznego ProBM2. Jest to inicjatywa wspierana przez ekspertyzę 6 organizacji europejskich.
Końcowy rezultat intelektualny projektu ProBM2: E-learningowa platforma szkoleniowa
Projekt ProBM2 Erasmus+ to skrót od słów "Understanding and Developing Business Models in the Globalisation Era" (Zrozumienie i rozwój modeli biznesowych w erze globalizacji). Jest to inicjatywa opracowana w oparciu o niedocenianą koncepcję modeli biznesowych. Podstawą projektu jest fakt, że przyszli przedsiębiorcy często zaniedbują tę część procesu zakładania firmy ze względu na brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności.
Aby dowiedzieć się więcej o projekcie, odwiedź oficjalną stronę internetową ProBM2.
W tym celu partnerstwo stworzyło platformę e-learningową, która służy do nauczania i wymiany informacji na temat modeli biznesowych. Dzięki tej platformie e-learningowej użytkownicy mogą:
- Prowadzić kursy online.
- Uczniowie mogą sami siebie oceniać.
- Ponadto, platforma może być punktem wymiany informacji związanych z nauczaniem i rozwojem modeli biznesowych.
Jest to produkt końcowy projektu, przeznaczony dla edukatorów dorosłych, organizatorów szkoleń oraz wszystkich osób zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i umiejętności w tym zakresie.
Na końcowy produkt intelektualny projektu ProBM2 składają się:
- Pełna treść szkolenia.
- Materiałów do ćwiczeń.
- Metody ewaluacji.
- Przewodnik metodyczny skierowany do edukatorów dorosłych.
Co więcej, zawartość platformy będzie dostępna w językach krajów partnerskich. Materiały będą więc dostępne w językach: polskim, angielskim, rumuńskim, greckim, portugalskim i włoskim.
Stanowisko Instytutu
Końcowy dorobek intelektualny projektu ProBM2 sygnalizuje pomyślną realizację projektu ProBM2. Nasz zespół jest zadowolony z ogólnego postępu projektu i współpracy między partnerami projektu.
IED jako część Cyfrowych Centrów Innowacji
VW dniu 19 kwietniath, 2016 r. Komisja Europejska uruchomiła pierwszą inicjatywę związaną z przemysłem w ramach pakietu Jednolitego Rynku Cyfrowego. Inicjatywa ta została stworzona w oparciu o rosnącą liczbę krajowych inicjatyw na rzecz przemysłu opartego na cyfryzacji. Jej celem jest...
VO co chodzi? W związku z rosnącą liczbą ludności na świecie i związanym z tym wzrostem zapotrzebowania na produkty funkcjonalne do żywności, pasz, nutraceutyków, kosmetyków, farmaceutyków itp. przemysł i ośrodki akademickie poszukują alternatywnych źródeł składników bioaktywnych...
VNawet w obecnej erze cyfrowej wiele osób jest odpornych na zmiany, choć na szczęście nie starają się naśladować XIX-wiecznych luddystów, którzy niechętnie podchodzą do postępu. Nowoczesna organizacja musi zaakceptować fakt, że innowacje są częścią szybko zmieniającego się...